MODEL G

DODATKOWE INFORMACJE:

Powierzchnia strychu: 62,71 m²

Stan zamknięty wykończony z zewnątrz:
 
Stan deweloperski:
 

Ceny obowiązują na terenie powiatu siedleckiego.
Sprawdź cenę dla Twojej lokalizacji.

35

KĄT NACHYLENIA DACHU (°)

3

SYPIALNIE

2

ŁAZIENKI

101.27

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA (m²)
Kalkulator MODEL G dla Twojej lokalizacji




Kalkulator MODEL G dla Twojej lokalizacji:



Lagomhus MODEL G jest wyjątkowym przykładem domu, który łączy w sobie przestronność, funkcjonalność i elegancję, idealnie odpowiadając na potrzeby nowoczesnych rodzin. Na powierzchni użytkowej 101,24m², ten model domu oferuje jeszcze więcej przestrzeni do życia i relaksu, zachowując przy tym charakterystyczną dla Lagomhus harmonię i styl.

W MODELU G znajdują się trzy przytulne sypialnie, zapewniające przestronną i prywatną strefę dla każdego członka rodziny. Dom oferuje dwie funkcjonalne łazienki, co zwiększa komfort użytkowania i eliminuje poranne kolejki. Dodatkową zaletą jest praktyczne pomieszczenie gospodarcze, które umożliwia łatwe przechowywanie sprzętów i artykułów domowych, utrzymując porządek i organizację.

Sercem domu jest rozległy pokój dzienny połączony z jadalnią, tworzący idealną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, rozrywki i przyjmowania gości. Przejście do otwartej kuchni jest płynne, a jej nowoczesne wykończenie i funkcjonalność inspirują do tworzenia kulinarnych dzieł sztuki, jednocześnie pozwalając na nieprzerwaną interakcję z rodziną i przyjaciółmi.

Duże okna w całym domu zapewniają obfite światło naturalne, optycznie powiększając przestrzenie i podkreślając ich otwartość oraz elegancję. Każdy element domu Lagomhus MODEL G został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, oferując mieszkańcom wygodę, funkcjonalność i możliwość personalizacji według indywidualnych potrzeb.

Lagomhus MODEL G to więcej niż dom - to miejsce, które zachęca do tworzenia, relaksu i cieszenia się każdym momentem. Jego przemyślany projekt i przestronność sprawiają, że jest to idealne miejsce dla tych, którzy pragną żyć w harmonii, komforcie i stylu, dostosowanym do dynamicznie zmieniających się potrzeb współczesnych rodzin.

# Dom 100m², # Dom Marzeń, # Zrównoważone Budownictwo, # Nowoczesny Dom,# Eko Dom, # Architektura Współczesna, # Budowa Domu, # Luksusowe Domy, # Inteligentny Dom,# Design Wnętrz, # Budownictwo Mieszkaniowe, # Inwestycja w Budownictwo, # Domy Na Sprzedaż, # Własny Dom,# Innowacje W Budownictwie, # Zbuduj Z nami, # Energooszczędny Dom, # Domy Z Drewna, # Dom Przyszłości,# Polski producent domów

STAN ZAMKNIĘTY WYKOŃCZONY Z ZEWNĄTRZ

FUNDAMENT

Dom posadowiony jest na płycie fundamentowej zbrojonej, z betonu wodoszczelnego W8. Płyta fundamentowa jest izolowana od spodu XPS 8 cm oraz EPS 15 cm.

KONSTRUKCJA ŚCIAN
 

Materiałem wykorzystywanym przez nas do budowy jest świerk skandynawski – drewno konstrukcyjne, certyfikowane, klasy C24.

KONSTRUKCJA DACHU
 

Konstrukcję dachu stanowią wiązary dachowe z drewna klasy C24 łączonego na blachy kolczaste.

IZOLACJA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH

Ściany zewnętrzne są zaizolowane wełną drzewną STEICO zell pomiędzy konstrukcją. Na zewnątrz wykonana jest izolacja fasadowa STEICO protect o grubości 6 cm.

ELEWACJA

Na płyty STEICO protect nakładany jest klej, siatka a następnie tynk cienkowarstwowy. W zależności od projektu w elewację mogą być wkomponowane ozdobne elementy drewniane ze świerku skandynawskiego lub cała elewacja wykonywana jest z deski elewacyjnej.

POKRYCIE DACHU

Pokrycia dachowe z blachy modułowej firmy Ruukki. Najczęściej są to modele Frigge oraz Finnera wraz ze stalowym systemem rynnowym Siba. Za dopłatą istnieje możliwość zmiany pokrycia na dachówkę cementową. Uzupełnieniem całości jest drewniana podbitka.

OKNA

Trzyszybowe okna Avante o profilu 6- komorowym Salamander z ciepłymi ramkami i trzema uszczelkami są obsadzane w ciepłym montażu na taśmy rozprężne. Na zewnątrz wykonujemy parapety z blachy płaskiej w kolorze pokrycia dachu.

DRZWI

Drzwi drewniane w okładzinie aluminiowej Cal Alutherm model Megacal w kolorze antracyt od zewnątrz, winchester od wewnątrz.

WYKOŃCZENIE ŚCIAN PŁYTAMI GIPSOWYMI
 

Ściany wewnętrzne poszywane są jednostronnie płytą gipsową zbrojoną włóknem.

 

STAN DEWELOPERSKI

INSTALACJE

Instalacje elektryczne w peszlach i instalacje hydrauliczne prowadzone są w ścianach. Ogrzewanie podłogowe lub rury do grzejników rozkładane są w warstwie posadzki. Za dopłatą wykonywana jest wentylacja mechaniczna z rekuperacją.

POSADZKA

Posadzki betonowe na parterze o grubości 6 cm wylewane są w częściach mieszkalnych domu na końcowym etapie budowy, na styropian podłogowy EPS o grubości 6 cm.

IZOLACJA ŚCIAN DZIAŁOWYCH

Ściany działowe są izolowane akustycznie wełną mineralną o grubości 10 cm.

IZOLACJA STROPU
 

Stropy są izolowane wełną drzewną lub mineralną.

 

WYKOŃCZENIE ŚCIAN PŁYTAMI GIPSOWYMI
 

Ściany wewnętrzne poszywane są obustronnie płytą gipsową zbrojoną włóknem.

WYKOŃCZENIE SUFITÓW
PŁYTAMI GIPSOWYMI

Sufity są poszywane płytą gipsową zbrojoną włóknem na stelażach.

ZAPYTAJ O MODEL G

  W jakim stanie chciałabyś/chciałbyś zamówić dom?

  stan zamknięty wykończony z zewnątrzstan deweloperski

  Jakie pokrycie dachu mamy wykonać?

  blacho-dachówkadachówka cementowa

  Informacje dotyczące lokalizacji inwestycji:

  Kod pocztowy (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Dodatkowe uwagi i informacje

  Załącz plik

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  NASZE MODELE DOMÓW

  MODEL E
  83m²
  MODEL G
  101m²
  MODEL E+P
  112m²
  MODEL S
  125m²
  MODEL S+G1
  145m²
  MODEL S+G2
  159m²
  DID 203
  152m²
  MODEL X
  231m²

  ENERGOOSZCZĘDNE DOMY DREWNIANE

  NASZ ADRES:

  ŻELKÓW KOLONIA
  UL. PIASKOWA 27
  08-110 SIEDLCE

  +48 505 027 173

  BIURO@DOMYIDACHY.PL

  SOCIAL MEDIA: