DiD 203

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Powierzchnia użytkowa parteru: 62.94 m2

Powierzchnia użytkowa piętra: 62.03 m2

Kąt nachylenia dachu: 22°

Stan zamknięty wykończony z zewnątrz: 325 000 zł brutto

Stan deweloperski: 409 000 zł brutto

Ceny obowiązują na terenie powiatu siedleckiego, pozostałe lokalizacje wyceniamy indywidualnie.

Wzorowany kształtem oraz architekturą na DiD 201 G bez garażu, natomiast powiększony o powierzchnię użytkową każdego pomieszczenia. Zachowany podział domu na strefę dzienną i nocną ułatwia funkcjonowanie domownikom. Otwarta przestrzeń parteru w skład której wchodzą: pokój dzienny połączony z jadalnią i otwartą kuchnią o łącznej powierzchni użytkowej 41,76 m2 dają możliwości luksusowej przestrzeni. Zaś wiatrołap z bezpośrednim wejściem do pomieszczenia gospodarczego, oddzielna łazienka oraz pokój z przeznaczeniem dla gości lub pod prywatną przestrzeń pracy funkcjonalnie domyka układ parteru. Do strefy nocnej znajdującej się na piętrze zaliczamy 3 pokoje o zbliżonej powierzchni użytkowej w tym jeden z prywatną garderobą i wyjściem na balkon. Strefę nocną dopełnia wspólna łazienka z miejscem na dwie umywalki ułatwiające funkcjonowanie w czynnościach dnia codziennego. Ciemny kopertowy dach doskonale kontrastuje się z jasna elewacją.

STAN ZAMKNIĘTY WYKOŃCZONY Z ZEWNĄTRZ

FUNDAMENT

Dom posadowiony jest na płycie fundamentowej zbrojonej, z betonu wodoszczelnego W8. Płyta fundamentowa jest izolowana od spodu XPS 8 cm oraz EPS 15 cm.

KONSTRUKCJA ŚCIAN

Materiałem wykorzystywanym przez nas do budowy jest świerk skandynawski – drewno konstrukcyjne, certyfikowane, klasy C24.

KONSTRUKCJA DACHU

Konstrukcję dachu stanowią wiązary dachowe z drewna klasy C24 łączonego na blachy kolczaste.

IZOLACJA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH

Ściany zewnętrzne są zaizolowane wełną drzewną STEICO zell pomiędzy konstrukcją. Na zewnątrz wykonana jest izolacja fasadowa STEICO protect o grubości 6 cm.

ELEWACJA

Na płyty STEICO protect nakładany jest klej, siatka a następnie tynk cienkowarstwowy. W zależności od projektu w elewację mogą być wkomponowane ozdobne elementy drewniane ze świerku skandynawskiego lub cała elewacja wykonywana jest z deski elewacyjnej.

POKRYCIE

Pokrycia wykonujemy najczęściej z blachodachówki panelowej. Orynnowanie jest metalowe, a podbitka drewniana.

OKNA

Trzyszybowe okna Avante o profilu 6- komorowym Salamander z ciepłymi ramkami i trzema uszczelkami są obsadzane w ciepłym montażu na taśmy rozprężne. Na zewnątrz wykonujemy parapety z blachy płaskiej w kolorze pokrycia dachu. 

DRZWI

Drzwi drewniane, wysokiej klasy, wyprodukowane przez firmę Derpal.

WYKOŃCZENIE ŚCIAN PŁYTAMI GIPSOWYMI

Ściany wewnętrzne poszywane są jednostronnie płytą gipsową zbrojoną włóknem.

STAN DEWELOPERSKI

INSTALACJE

Instalacje elektryczne w peszlach i instalacje hydrauliczne prowadzone są w szczelinie instalacyjnej oraz pomiędzy konstrukcją ścian działowych. Ogrzewanie podłogowe lub rury do grzejników rozkładane są w warstwie posadzki. Za dopłatą wykonywana jest wentylacja mechaniczna z rekuperacją.

POSADZKA

Posadzki betonowe na parterze o grubości 6 cm wylewane są w częściach mieszkalnych domu na końcowym etapie budowy, na styropian podłogowy EPS o grubości 6 cm.

IZOLACJA ŚCIAN DZIAŁOWYCH

Ściany działowe są izolowane akustycznie wełną mineralną o grubości 10 cm.

IZOLACJA STROPU

Stropy są izolowane wełną drzewną lub mineralną.

WYKOŃCZENIE ŚCIAN PŁYTAMI GIPSOWYMI

Ściany zewnętrzne od wewnątrz są poszywane płytą gipsową zbrojoną włóknem na szczelinę instalacyjną. Ściany wewnętrzne są poszywane z drugiej strony płytą gipsową zbrojoną włóknem.

WYKOŃCZENIE SUFITÓW
PŁYTAMI GIPSOWYMI

Sufity są poszywane płytą gipsową zbrojoną włóknem na stelażach.

 

ENERGOOSZCZĘDNE DOMY DREWNIANE

NASZ ADRES:

ŻELKÓW KOLONIA
UL. PIASKOWA 27
08-110 SIEDLCE

+48 505 027 173

BIURO@DOMYIDACHY.PL

SOCIAL MEDIA: