Nasza firma posiada wielopokoleniową tradycję w wykonywaniu konstrukcji dachów i pracy z drewnem. Dziadek właściciela – Jakub Borkowski był mistrzem ciesielstwa. W latach powojennych pracował jako stelmach (kołodziej), zajmując się produkcją wozów drewnianych, drewnianych kół do wozów, sań oraz drewnianych beczek. Od lat 70.  budował drewniane domy z bala i stodoły oraz konstrukcje dachów. Nauczył on swojego syna Andrzeja Borkowskiego trudnej sztuki ciesielskiej. Przez wiele lat pracowali razem wykonując setki konstrukcji dachów i budując domy z bala. Podejmowali się zawsze nawet najtrudniejszych prac. Wykonywali renowacje zabytków oraz większości kościołów w okolicy. W ich rodzinnych stronach mówiło się nawet: „Jak po dachy to do Borkowskich”. Andrzej Borkowski w swojej długoletniej karierze zrealizował ponad 1500 konstrukcji dachów i jest obecnie najlepszym specjalistą w tej dziedzinie.

Robert Borkowski, właściciel firmy, pracował razem ze swoim ojcem i dziadkiem, zdobywając od nich cenne doświadczenie i umiejętności w zakresie sztuki ciesielskiej. Już od najmłodszych lat z zainteresowaniem przyglądał się ich pracy i pomagał na budowach. Od 2005 roku rozpoczął prowadzenie własnej firmy, zajmującej się wykonywaniem konstrukcji dachów i budowaniem domów z drewna. Działalność prowadzi nieprzerwanie aż do dziś, ciągle rozwijając firmę i poszerzając zasięg jej działania.

Wszystkie budowy staramy się realizować wykorzystując najlepsze, dostępne na rynku materiały. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wielu materiałów budowlanych najwyższej jakości. Realizujemy inwestycje kompleksowo: od koncepcji, przez projekt i pozwolenie na budowę, do stanu deweloperskiego. Jesteśmy aktywnym członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany i Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.

ENERGOOSZCZĘDNE DOMY DREWNIANE

NASZ ADRES:

ŻELKÓW KOLONIA
UL. PIASKOWA 27
08-110 SIEDLCE

+48 505 027 173

BIURO@DOMYIDACHY.PL

SOCIAL MEDIA: