MODEL S + G2

DOM SERYJNY

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Powierzchnia strychu: 24,16 m²

Powierzchnia podłogi: 184,22 m²

Stan deweloperski:

 

brutto

Ceny obowiązują na terenie powiatu siedleckiego.
Sprawdź cenę dla Twojej lokalizacji.

25

KĄT NACHYLENIA DACHU (°)

3

SYPIALNIE

2

ŁAZIENKI

160.06

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA (m²)
Kalkulator MODEL S + G2 dla Twojej lokalizacji
Kalkulator MODEL S + G2 dla Twojej lokalizacji:Lagomhus S łączy ze sobą nowoczesny design z funkcjonalnością. To przestronny dom o powierzchni 160.06 m2, który oferuje komfort i wygodę dla całej rodziny. Pokój dzienny z jadalnią i otwartą kuchnią stanowi serce domu, zapewniając idealne miejsce do spotkań i relaksu w wolnym czasie. Trzy sypialnie i dwie łazienki gwarantują prywatność i komfort użytkowników. Pomieszczenie gospodarcze oraz dwustanowiskowy garaż, zwiększają funkcjonalność tego projektu domu. Kopertowy dach i jasna podbitka doskonale współgrają z jasnoszarą elewacją, nadając mu wyjątkowy charakter. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają harmonii między stylem a praktycznością.

DLACZEGO DOM SERYJNY?

Wyobraź sobie, że dysponujesz budżetem wynoszącym 200 tysięcy złotych i masz okazję zbudować swój własny samochód od podstaw. Możesz zaprojektować go według swoich marzeń i zlecić ekspertom jego wykonanie. To brzmi jak fascynujące wyzwanie, ale nawet przy takim budżecie nie jesteś w stanie stworzyć czegoś lepszego niż samochód dostępny w salonie.

Podobnie jest w przypadku domu seryjnego. Domy seryjne to efekt wieloletniego doświadczenia, innowacji i nieustannego doskonalenia. Wybierając tę opcję, otrzymujesz nie tylko gotowe rozwiązania, ale także pewność, że Twoje potrzeby zostały już uwzględnione w projekcie. To jak wybór samochodu z pełnym wyposażeniem.

Co nadaje domom seryjnym wyjątkową wartość? To przede wszystkim linia produkcyjna, której podstawą jest doskonały stosunek jakości do ceny. Przemysłowy proces budowy pozwala uzyskać rewelacyjną jakość przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych kosztów. To jak maszyna do wytwarzania marzeń, przy minimalizacji ryzyka.

Już wkrótce znajdziemy się w miejscu, w którym z niedowierzaniem będziemy wspominać czasy gdy  budowaliśmy domy od podstaw. Dlaczego? Bo domy seryjne oferują optymalizację kosztów, krótki czas budowy, wyjątkową jakość. Dzięki przemyślanym projektom, zgodności z najnowszymi normami i dostępowi do szerokiej gamy usług posprzedażowych, wybierając dom seryjny, inwestujemy nie tylko w przestrzeń do życia, ale również w mądry i przemyślany wybór.

To niepodważalne - domy seryjne to przyszłość budownictwa, a inwestycja w nie jest gwarancją, że otrzymasz produkt o wyjątkowej jakości, który jednocześnie deklasuje  indywidualne projekty, w takim samym przedziale cenowym, praktycznie w każdym aspekcie.

Prefabrykowany dom seryjny
Dom budowany metodą gospodarczą

Całkowity koszt  

Znaczne obniżenie kosztów dzięki produkcji na dużą skalę na linii produkcyjnej oraz dzięki zakupowi materiałów bezpośrednio od producentów.  

Wyższe koszty związane z indywidualnym projektem, droższymi cenami materiałów oraz nieoptymalnymi procesami budowlanymi.  

Jakość materiałówWysokiej jakości materiały odpowiednio dobrane do technologii. Zależne od wyboru wykonawcy i dostępności.
Czas budowyZnacznie szybszy dzięki elementom prefabrykowanym na linii produkcyjnejDłuższy, ze względu na konieczność zatrudnienia oraz organizacji poszczególnych ekip.
PersonalizacjaDobrze przemyślany, przetestowany projekt, stworzony przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.Pełna personalizacja według życzeń Inwestora wiąże się z ryzykiem wprowadzenia niepraktycznych rozwiązań.
Serwis posprzedażowyDostępny w całości, bezpośrednio u producenta.Ograniczony ze względu na ilość wykonawców.
Dostępność i cena materiałówWysokie stany magazynowe Producenta, gwarantują ostateczny koszt inwestycji.Może być ograniczona przez indywidualne wybory, znacznie wyższy koszt materiałów z uwagi na pośredników oraz zakup małych ilości.
Zaplecze badawczo-rozwojoweKorzystanie z zaawansowanych badań i innowacji.Zależne od doświadczenia i zasobów wykonawcy.
Kontrola jakościSystematyczna kontrola na każdym etapie produkcji.Brak systematycznej kontroli wykonania co rodzi ryzyko błędów, który ukazuje się po zakończeniu budowy

PRZEKROJE ŚCIAN

1.  tynk cienkowarstwowy zbrojony
2.  izolacja fasadowa STEICO protect dry 60 mm
3.  konstrukcja 45×195 mm / 45×145 mm z drewna świerkowego w klasie C24
4.  izolacja termiczna wełną drzewną STEICO zell pomiędzy konstrukcją
5.  płyta konstrukcyjna OSB 15 mm
6.  folia paroizolacyjna
7.  płyta gipsowa 12,5 mm

1.  płyta gipsowa zbrojona włóknem 12,5 mm
2.  konstrukcja 45×95 mm / 45×145 mm z drewna świerkowego w klasie C24
3.  izolacja akustyczna – wełna mineralna 95 mm / 145 mm
4.  płyta gipsowa zbrojona włóknem 12,5 mm

STAN DEWELOPERSKI W DOMU SERYJNYM

FUNDAMENT

Dom posadowiony jest na płycie fundamentowej zbrojonej, z betonu wodoszczelnego W8. Płyta fundamentowa jest izolowana od spodu XPS 8 cm oraz EPS 15 cm.

KONSTRUKCJA ŚCIAN

Materiałem wykorzystywanym przez nas do budowy jest świerk skandynawski – drewno konstrukcyjne, certyfikowane, klasy C24.

IZOLACJA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH

Ściany zewnętrzne są zaizolowane wełną drzewną STEICO zell pomiędzy konstrukcją. Na zewnątrz wykonana jest izolacja fasadowa STEICO protect o grubości 6 cm.

WYKOŃCZENIE ŚCIAN PŁYTAMI GIPSOWYMI

Ściany zewnętrzne od wewnątrz są poszywane płytą gipsową. Ściany wewnętrzne poszywane są dwustronnie płytą gipsową zbrojoną włóknem.

IZOLACJA ŚCIAN DZIAŁOWYCH

Ściany działowe są izolowane akustycznie wełną mineralną o grubości 10 cm.

WYKOŃCZENIE SUFITÓW
PŁYTAMI GIPSOWYMI

Sufity są poszywane płytą gipsową na stelażach.

KONSTRUKCJA DACHU

Konstrukcję dachu stanowią wiązary dachowe z drewna klasy C24 łączonego na blachy kolczaste.

POKRYCIE

Blachodachówka modułowa Ruukki Frigge w kolorze antracytowym wraz ze stalowym systemem rynnowym Siba.

POSADZKA

Posadzki betonowe na parterze o grubości 6 cm wylewane są w częściach mieszkalnych domu na końcowym etapie budowy, na styropian podłogowy EPS o grubości 6 cm.

INSTALACJE

Instalacje elektryczne w peszlach i instalacje hydrauliczne prowadzone są w ścianach. Ogrzewanie podłogowe rozkładane jest w warstwie posadzki. Za dopłatą wykonywana jest wentylacja mechaniczna z rekuperacją.

OKNA

Trzyszybowe okna Avante o profilu 6- komorowym Salamander , ciepłymi ramkami i trzema uszczelkami są obsadzane w ciepłym montażu na taśmy rozprężne. W kolorze białym od wewnątrz i antracytowym od zewnątrz. Na zewnątrz wykonujemy parapety z blachy płaskiej w kolorze antracytowym.

DRZWI

Drzwi drewniane w okładzinie aluminiowej Cal Alutherm model Megacal w kolorze antracyt od zewnątrz, winchester od wewnątrz.

ELEWACJA

Na płyty STEICO protect nakładany jest klej, siatka a następnie tynk cienkowarstwowy.

ZAPYTAJ O MODEL S + G2

  Informacje dotyczące działki:

  Numer działki

  Obręb

  Kod pocztowy (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Dodatkowe uwagi i informacje

  Załącz plik

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  NASZE MODELE DOMÓW

  MODEL E
  81m²
  MODEL G
  101m²
  MODEL E+P
  111m²
  MODEL S
  126m²
  MODEL S+G1
  145m²
  MODEL S+G2
  160m²
  DID 203
  152m²
  MODEL X
  231m²

  ENERGOOSZCZĘDNE DOMY DREWNIANE

  NASZ ADRES:

  ŻELKÓW KOLONIA
  UL. PIASKOWA 27
  08-110 SIEDLCE

  +48 505 027 173

  BIURO@DOMYIDACHY.PL

  SOCIAL MEDIA: